Robby Delobelle

Robby Delobelle

Architect, Veiligheidscoördinator, EPB-verslaggever

robby@wow-architecten.be

1992               Hoger Architectuurinstituut Sint-Lucas Gent
1992 - ...        Eigen bureau te Gent
1993               G.A.S. Architectuurwetenschappen KU Leuven
2000               Veiligheidscoördinator AIB Vinçotte Tecomas
2005               EPB-verslaggever Syntra Midden Vlaanderen
2009               Energiebewust architect
2010               MaOff, Management van een Architectenoffice Hogeschool
                        Wetenschap & Kunst Sint Lucas Gent

Marian Depuydt

Marian Depuydt

Interieurarchitect

marian@wow-architecten.be

1991               Hoger Architectuurinstituut Sint-Lucas Gent
1994               Getuigschrift Pedagogische Bekwaamheid, VTI Brugge
1994 - ...        Architecten Delobelle-Depuydt te Gent
2013               Specialisatie verlichtingstechnologie KAHO Sint Lieven
2016               Opleiding 'Akoestiek in gebouwen - de praktijk'
                        door PS-Acoustics
2017 - ...        Bestuurslid AinB - de associatie van interieurarchitecten

 

Hannes De Preester

Hannes De Preester

Architect

hannes@wow-architecten.be

2009               Hogeschool Wetenschap & Kunst Sint Lucas Gent
2009 - ...        architecten Delobelle
2011               Hout- en houtskeletbouw Syntra West

Simon Dewilde

Simon Dewilde

Burgerlijk-ingenieur architect

simon@wow-architecten.be

2015               KU Leuven
2015 - ...        architecten Delobelle

Lindsy Rotty

Lindsy Rotty

Assistent architect, interieurvormgever

lindsy@wow-architecten.be

2012       Hogeschool West-Vlaanderen Brugge, Toegepaste architectuur
2015       Koninklijke Academie voor Schone Kunsten Gent
                Interieurvormgeving
2017-...  Architecten Delobelle
2017      Hogeschool West-Vlaanderen Brugge
               Postgraduaat renovatietechnieken en monumentenzorg

Wim Debosschere

Wim Debosschere

Architect Assistent

wim@wow-architecten.be

2017 - ...        architecten Delobelle

Timothy Ghyssaert

Timothy Ghyssaert

Stagiair architect

timothy@wow-architecten.be

2018               LUCA School Of Arts - campus Gent
2019 - ...        architecten Delobelle

Tony Ieronymakis

Tony Ieronymakis

Stagiair architect

tony@wow-architecten.be

2017 - 2014   Provinciale Hogeschool Limburg
2014 - 2017   Voorbereidingsprogramma  & Master industriële wetenschappen: Bouwkunde - Ugent
2019 - ...        architecten Delobelle

Wie zijn we?

Wij zijn een dynamisch en multidisciplinair architectenteam dat streeft naar professionaliteit op alle aspecten van het bouwproces zowel inzake administratie en regelgeving als wat de bouw en de kleinste details van de binneninrichting betreft.

Door onze uitgebreide ervaring inzake de bouw, renovatie, verbouwing en interieurinrichting van zowel woningen als werkomgevingen en schoolgebouwen, beschikken wij  inmiddels over een ruime vakkennis, onze know-wow.